LSz | W | Szkoła | Nauczyciel | LZ | Zawodnik | kl. | S-I | T1 | T2 | T3 | D | S-II | Poz. | III |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 | L | Zielona Góra, V LO | J.Sozański | 40 | Szajna Tomasz | 4 | 122 | 18 | 17 | 7 | 33 | 75 | 16 | F |
3 | Z | Szczecin, XIII LO | H.Bartnik | 11 | Suszczewicz Marcin | 2 | 148 | 11 | 17 | 0 | 21 | 49 | 74 | |
12 | Śledź Paweł | 2 | 165 | 0 | 10 | 4 | 24 | 38 | 0 | |||||
15 | L | Zielona Góra, V LO | J.Sozański | 39 | Powałowski Piotr | 4 | 132 | 20 | 9 | 10 | 37 | 76 | 12 | L, 2 |
9 | Z | Koszalin, I LO | S.Turowski | 28 | Kołodziejska Ewa | 4 | 127 | 6 | 7 | 2 | 22 | 37 | 0 | |
M.Kłysz | 25 | Stawiński Piotr | 3 | 121 | 5 | 7 | 12 | 26 | 50 | 72 | ||||
10 | Z | Koszalin, II LO | J.Baranowski | 31 | Rymaszewski Sławomir | 4 | 102 | 1 | 5 | 2 | --- | 8 | 0 | |
16 | L | Zielona Góra, VII LO | R.Golczak | 42 | Sobolewski Grzegorz | 4 | 117 | 4 | 5 | 2 | --- | 11 | 0 | |
3 | Z | Szczecin, XIII LO | A.Zakrzewska | 13 | Grochowalski Jacek | 2 | 135 | 3 | 3 | 0 | --- | 6 | 0 | |
2 | Z | Szczecin, VI LO | E.Szufranowicz | 10 | Urbanowicz Jakub | 3 | 96 | 8 | 3 | 0 | --- | 11 | 0 | |
13 | Z | Wałcz, LO | D.Dąbrowski | 36 | Olszewski Andrzej | 4 | 90 | 0 | 3 | 0 | --- | 3 | 0 | |
15 | L | Zielona Góra, V LO | U.Kobus | 38 | Gocłowski Paweł | 4 | 133 | 12 | 2 | 0 | 27 | 41 | 0 | |
13 | Z | Wałcz, LO | D.Dąbrowski | 34 | Kuszczak Tomasz | 4 | 91 | 0 | 2 | 0 | --- | 2 | 0 | |
9 | Z | Koszalin, I LO | M.Kłysz | 24 | Puciłowski Wojciech | 3 | 121 | 0 | 2 | 2 | --- | 4 | 0 | |
18 | L | Żagań, ZSO LO | M.Augustyniak | 49 | Marański Wojciech | 2 | 97 | 18 | 2 | 4 | 14 | 38 | 0 | |
17 | L | Szprotawa, LO | T. Rusak | 46 | Perkowski Ryszard | 4 | 78 | 0 | 2 | 2 | --- | 4 | 0 | |
9 | Z | Koszalin, I LO | S.Turowski | 29 | Maćkowiak Michał | 4 | 129 | 12 | 2 | 6 | 12 | 32 | 0 | |
12 | Z | Świdwin, LO | A.Sawka | 33 | Jabłońska Matylda | 4 | 102 | 1 | 1 | 2 | --- | 4 | 0 | |
9 | Z | Koszalin, I LO | M.Kłysz | 26 | Wasilewski Aleksander | 3 | 121 | 0 | 1 | 2 | --- | 3 | 0 | |
14 | L | Zielona Góra, I LO | A.Hołowacz | 37 | Bac Maciej | 4 | 81 | 2 | 1 | 2 | --- | 5 | 0 | |
1 | Z | Szczecin, V LO | H.Bartnik | 6 | Tylenda Tomasz | 3 | 115 | 20 | 1 | 7 | 25 | 53 | 61 | F |
16 | L | Zielona Góra, VII LO | R.Golczak | 41 | Miłoszewski Jacek | 3 | 118 | 3 | 1 | 4 | --- | 8 | 0 | |
18 | L | Żagań, ZSO LO | M.Augustyniak | 47 | Kała Łukasz | 2 | 91 | 2 | 0 | 2 | --- | 4 | 0 | |
13 | Z | Wałcz, LO | D.Dąbrowski | 35 | Majchrzak Mieszko | 4 | 86 | 1 | 0 | 2 | --- | 3 | 0 | |
18 | L | Żagań, ZSO LO | M.Augustyniak | 48 | Koszewski Dawid | 2 | 93 | 2 | 0 | 4 | --- | 6 | 0 | |
16 | L | Zielona Góra, VII LO | R.Golczak | 43 | Wojnarowski Tomasz | 4 | 122 | 2 | 0 | 2 | --- | 4 | 0 | |
11 | Z | Koszalin, III LO | I.Kulesza | 32 | Skrzypiński Łukasz | 4 | 121 | 0 | 0 | 4 | --- | 4 | 0 | |
18 | L | Żagań, ZSMech. | Z. Wróblewski | 50 | Tokarz Maciej | 3 | 77 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | 0 | |
16 | L | Zielona Góra, VII LO | K.Szponer | 45 | Olechnowicz Ryszard | 3 | 117 | 6 | 0 | 0 | --- | 6 | 0 | |
44 | Jasiński Jarosław | 3 | 114 | 0 | 0 | 2 | --- | 2 | 0 | |||||
9 | Z | Koszalin, I LO | S.Turowski | 30 | Szparaga Łukasz | 4 | 120 | 0 | 0 | 2 | --- | 2 | 0 | |
4 | Z | Szczecin, ZSE-E | K.Łyszczek | 14 | Klepacki Adam | 4 | 113 | 20 | 0 | 3 | 28 | 51 | 68 | F |
1 | Z | Szczecin, V LO | H.Bartnik | 1 | Biedunkiewicz Paweł | 4 | 107 | 20 | 0 | 4 | 9 | 33 | 0 | |
L.Stochmal | 9 | Koreń Mateusz | 4 | 92 | 0 | 0 | 4 | --- | 4 | 0 | ||||
H.Bartnik | 8 | Zych Anna | 3 | 105 | 2 | 0 | 4 | --- | 6 | 0 | ||||
7 | Wośko Radosław | 3 | 105 | 16 | 0 | 2 | 17 | 35 | 0 | |||||
5 | Rogaś Karol | 4 | 95 | 0 | 0 | 4 | --- | 4 | 0 | |||||
4 | Polak Piotr | 3 | 96 | 18 | 0 | 2 | 10 | 30 | 0 | |||||
3 | Kutesko Paweł | 3 | 118 | 6 | 0 | 4 | --- | 10 | 0 | |||||
5 | Z | Choszczno, LO | B.Rakowska | 15 | Badsung Radosław | 4 | 79 | 1 | 0 | 2 | --- | 3 | 0 | |
16 | Byszkiewicz Agata | 4 | 82 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | 0 | |||||
9 | Z | Koszalin, I LO | S.Turowski | 27 | Kiełczewski Jakub | 4 | 122 | 0 | 0 | 2 | --- | 2 | 0 | |
6 | Z | Stargard Szcz., ZSZ 1 | J.Bobrowski | 20 | Wołk Paweł | 4 | 107 | 1 | 0 | 2 | --- | 3 | 0 | |
9 | Z | Koszalin, I LO | M.Kłysz | 23 | Kopras Wojciech | 4 | 129 | 1 | 0 | 18 | 24 | 43 | 94 | |
8 | Z | Świnoujście, LO LOGOS | S.Sroka | 22 | Falarczyk Wojciech | 4 | 107 | 0 | 0 | 4 | --- | 4 | 0 | |
7 | Z | Świnoujście, LO 1 | B.Andrzejczyk | 21 | Kwiecień Grzegorz | 3 | 114 | 4 | 0 | 0 | --- | 4 | 0 | |
6 | Z | Stargard Szcz., ZSZ 1 | J.Bobrowski | 19 | Stępień Piotr | 4 | 113 | 4 | 0 | 6 | --- | 10 | 0 | |
5 | Z | Choszczno, LO | B.Rakowska | 18 | Kiernicki Filip | 4 | 106 | 0 | 0 | 2 | --- | 2 | 0 | |
17 | Jancewicz Łukasz | 4 | 107 | 2 | 0 | 6 | --- | 8 | 0 | |||||
1 | Z | Szczecin, V LO | H.Bartnik | 2 | Budzisz Jacek | 3 | 99 | 18 | 0 | 2 | 1 | 21 | 0 |
LSz - liczba szkół, w - województwo: g - gorzowskie, k - koszalińskie, p - pilskie, s - szczecińskie, z - zielonogórskie, l - lubuskie, z - zachodniopomorskie, LZ - liczba zawodników, kl. - klasa,
- brak danych, -- - brak zadania, --- - brak ucznia w dalszej części zawodów;
Tn, D - (gdzie n- numer zadania) punktacja za zadania teoretyczne (T) i doświadczalne (D) zawodów I stopnia
Minimum kwalifikujące do zawodów doświadczalnych II stopnia - 14 punktów na 60 możliwych.
(14 zawodników zakwalifikowanych do części doświadczalnej na 50 biorących udział w części teoretycznej.)
Poz. - klasyfikacja na liście ogólnokrajowej po zawodach II stopnia.
III - klasyfikacja po zawodach finałowych; L - laureat, F - finalista ( laureatów XXV OF, 3 finalistów.)
Opracował sekretarz KO OF w Szczecinie - dr Tadeusz M.Molenda
Wykonanie: J.Puczko