LSz | W | Szkoła | Nauczyciel | LZ | Zawodnik | kl. | S-I | T1 | T2 | T3 | D | S-II | Poz. | III |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z | Szczecin, V LO | Hanna Bartnik | 1 | Witek Barbara | 4 | 166 | 3 | 3 | 5 | 32 | 43 | 63 | |
Janusz Kozłowski | 9 | Zieliński Łukasz | 2 | 153 | 4 | 0 | 8 | 19 | 31 | 111 | ||||
8 | Wysoczański Mikołaj | 2 | 148 | 3 | 0 | 0 | --- | 3 | --- | |||||
7 | Tytro Przemysław | 2 | 158 | 3 | 0 | 0 | --- | 3 | --- | |||||
6 | Roguski Jakub | 2 | 132 | 3 | 0 | 0 | --- | 3 | --- | |||||
5 | Paczkowski Tomasz | 2 | 154 | 3 | 2 | 0 | --- | 5 | --- | |||||
4 | Kabacińska Zuzanna | 2 | 183 | 3 | 0 | 0 | --- | 3 | --- | |||||
Janusz Jura | 3 | Denkiewicz Dawid | 1 | 141 | 3 | 0 | 0 | --- | 3 | --- | ||||
Hanna Bartnik | 2 | Zapłata Jacek | 4 | 163 | 4 | 5 | 5 | 20 | 34 | 103 | ||||
2 | Z | Szczecin, VI LO | Edward Szufranowicz | 13 | Kutyło Maciej | 4 | 113 | 2 | 0 | 2 | --- | 4 | --- | |
12 | Wołoszczak Edyta | 4 | 109 | 3 | 0 | 0 | --- | 3 | --- | |||||
11 | Piotuch Rafał | 4 | 113 | 1 | 0 | 2 | --- | 3 | --- | |||||
10 | Łaciński Paweł | 4 | 109 | 3 | 0 | 0 | --- | 3 | --- | |||||
3 | Z | Szczecin, IX LO | Zofia Trzaska | 14 | Grzelak Malwina | 4 | 98 | 2 | 0 | 0 | --- | 2 | --- | |
15 | Trzaska Jan | 4 | 107 | 5 | 0 | 4 | --- | 9 | --- | |||||
4 | Z | Szczecin, XIII LO | Tomasz Skowron | 20 | Kąs Krzysztof | 2 | 125 | 14 | 0 | 13 | 17 | 44 | 58 | F |
19 | Dulny Łukasz | 1 | 95 | 7 | 0 | 0 | --- | 7 | --- | |||||
Krzysztof Łyszczek | 18 | Suszczewicz Marcin | 4 | 141 | 11 | 2 | 15 | 26 | 54 | 32 | L, 12 | |||
17 | Regulski Wojciech | 2 | 95 | 3 | 0 | 4 | --- | 7 | --- | |||||
Marcin Waszak | 16 | Bernatowicz Krzysztof | 2 | 118 | 2 | 0 | 4 | --- | 6 | --- | ||||
5 | Z | Łobez, LO | Urszula Regulska | 21 | Siemczuk Grzegorz | 2 | 105 | 1 | 0 | 2 | --- | 3 | --- | |
6 | Z | Koszalin, I LO | Stefan Turowski | 27 | Zmysłowski Marek | 2 | 147 | 3 | 0 | 0 | --- | 3 | --- | |
26 | Skrzyński Michał | 2 | 109 | 3 | 0 | 0 | --- | 3 | --- | |||||
25 | Rosiak Jakub | 2 | 146 | 3 | 4 | 0 | --- | 7 | --- | |||||
24 | Pruski Gustaw | 2 | 99 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | |||||
23 | Kapeluch Konrad | 2 | 139 | 2 | 0 | 0 | --- | 2 | --- | |||||
22 | Jarzębski Paweł | 2 | 149 | 3 | 2 | 0 | --- | 5 | --- | |||||
7 | Z | Szczecinek, ZSO, I LO | Krystyna Leśny | 31 | Janicki Paweł | 4 | 150 | 4 | 2 | 0 | 20 | 26 | 124 | |
Witold Grabowski | 30 | Janicki Tomasz | 2 | 137 | 5 | 0 | 0 | --- | 5 | --- | ||||
29 | Poleski Radosław | 4 | 123 | 3 | 0 | 0 | --- | 3 | --- | |||||
28 | Kunat Paweł | 4 | 111 | 0 | 4 | 2 | --- | 6 | --- | |||||
8 | Z | Szczecinek, LO Społ. | Krystyna Jagielska | 32 | Żukiewicz Filip | 2 | 156 | 3 | 0 | 0 | --- | 3 | --- | |
9 | Z | Świdwin, ZSPng. | Irena Deniszczuk | 33 | Sawka Emilia | 2 | 91 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | |
Andrzej Sawka | 34 | Kiedrowski Łukasz | 4 | 92 | 2 | 0 | 0 | --- | 2 | --- | ||||
10 | L | Gorzów Wlkp., I LO | Zbigniew Łuczka | 35 | Walas Marcin | 4 | 101 | 3 | 0 | 0 | --- | 3 | --- | |
11 | L | Gorzów Wlkp., II LO | Łukasz Januszke | 38 | Miszon Łukasz | 4 | 132 | 4 | 2 | 0 | --- | 6 | --- | |
37 | Kozłowski Michał | 4 | 123 | 1 | 4 | 2 | --- | 7 | --- | |||||
36 | Jarlaczyk Tomasz | 4 | 138 | 3 | 0 | 4 | --- | 7 | --- | |||||
12 | L | Zielona Góra, I LO | Arleta Hołowacz | 39 | Monit Michał | 4 | 102 | 2 | 0 | 0 | --- | 2 | --- | |
40 | Narkiewicz Kamil | 4 | 101 | 3 | 2 | 0 | --- | 5 | --- | |||||
Krzysztof Szponer | 41 | Henrykowski Artur | 2 | 138 | 11 | 0 | 9 | 35 | 55 | 31 | F | |||
42 | Pietrzyk Krzysztof | 2 | 93 | 3 | 4 | 0 | --- | 7 | --- | |||||
43 | Staszak Piotr | 2 | 99 | 3 | 0 | 2 | --- | 5 | --- | |||||
13 | L | Zielona Góra, V LO | Józef Sozański | 47 | Wierzykowski Michał | 2 | 122 | 3 | 0 | 0 | --- | 3 | --- | |
46 | Siemionko Paweł | 4 | 134 | 7 | 0 | 7 | 32 | 46 | 54 | F | ||||
45 | Pszona Maria | 2 | 126 | 3 | 0 | 2 | --- | 5 | --- | |||||
44 | Kaźmierczak Tomasz | 2 | 123 | 9 | 0 | 1 | 12 | 22 | 131 | |||||
14 | L | Nowa Sól, LO | Ewa Jeżewska | 48 | Kasprzak Paweł | 4 | 102 | 3 | 4 | 0 | --- | 7 | --- | |
15 | L | Żagań, ZSO LO | M.Augustyniak | 49 | Marański Wojciech | 4 | 117 | 14 | 0 | 19 | 30 | 63 | 12 | L, 19 |
16 | L | Żary, Społ. LO | Teresa Nowak | 50 | Sumisławska Małgorzata | 4 | 103 | 1 | 7 | 0 | --- | 8 | --- |
LSz - liczba szkół, w - województwo: g - gorzowskie, k - koszalińskie, p - pilskie, s - szczecińskie, z - zielonogórskie, l - lubuskie, z - zachodniopomorskie, LZ - liczba zawodników, kl. - klasa,
- brak danych, -- - brak zadania, --- - brak ucznia w dalszej części zawodów;
Tn, D - (gdzie n- numer zadania) punktacja za zadania teoretyczne (T) i doświadczalne (D) zawodów I stopnia
Minimum kwalifikujące do zawodów doświadczalnych II stopnia - 10 punktów na 60 możliwych.
(8 zawodników zakwalifikowanych do części doświadczalnej na 50 biorących udział w części teoretycznej.)
Poz. - klasyfikacja na liście ogólnokrajowej po zawodach II stopnia.
III - klasyfikacja po zawodach finałowych; L - laureat, F - finalista ( laureatów XXV OF, 3 finalistów.)
Opracował sekretarz KO OF w Szczecinie - dr Tadeusz M.Molenda
Wykonanie: J.Puczko