LSz | W | Szkoła | Nauczyciel | LZ | Zawodnik | kl. | S-I | T1 | T2 | T3 | D | S-II | Poz. | III |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | S | Szczecin, V LO | ? | 11 | Grudziński Piotr | ? | 64 | 6 | 0 | 14 | 0 | 20 | --- | --- |
? | 12 | Kotlęga Ryszard | ? | 60 | 0 | 0 | 14 | --- | 14 | --- | --- | |||
21 | Z | Zielona Góra, VII LO | ? | 59 | Szponer Krzysztof | ? | 58 | 4 | 4 | 10 | 0 | 18 | --- | --- |
? | 57 | Swięcicki Jerzy | ? | 58 | 0 | 0 | 4 | --- | 4 | --- | --- | |||
4 | S | Szczecin, V LO | ? | 9 | Dąbrowski Krzysztof | ? | 56 | 2 | 8 | 0 | 6 | 16 | --- | --- |
21 | Z | Zielona Góra, VII LO | ? | 61 | Zieliński Zbigniew | ? | 54 | 0 | 16 | 8 | 32 | 56 | ? | ? |
4 | S | Szczecin, V LO | ? | 10 | Gąsiewski Piotr | ? | 54 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
? | 14 | Najda Stanisław | ? | 52 | 4 | 0 | 0 | --- | 4 | --- | --- | |||
1 | S | Szczecin, I LO | ? | 1 | Daca Wieńczysław | ? | 52 | 2 | 6 | 8 | 10 | 26 | --- | --- |
21 | Z | Zielona Góra, VII LO | ? | 53 | Kulesza Włodzimierz | ? | 52 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
5 | S | Szczecin, VI LO | ? | 29 | Tęczyński Michał | ? | 50 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
4 | S | Szczecin, V LO | ? | 18 | Rumiński Leonard | ? | 50 | 0 | 6 | 0 | --- | 6 | --- | --- |
19 | P | Łobżenica, I LO | ? | 45 | Felcyn Paweł | ? | 50 | 10 | 20 | 0 | 30 | 60 | ? | ? |
12 | K | Koszalin, I LO | ? | 38 | Kotecki Andrzej | ? | 48 | 0 | 0 | 8 | --- | 8 | --- | --- |
5 | S | Szczecin, VI LO | ? | 27 | Sikorski Mirosław | ? | 48 | 0 | 18 | 0 | 10 | 28 | --- | --- |
22 | Z | Zielona Góra, ZSEl. | ? | 62 | Ankudowicz Wojciech | ? | 48 | 4 | 20 | 8 | 24 | 56 | ? | ? |
4 | S | Szczecin, V LO | ? | 13 | Malinowski Jerzy | ? | 48 | 0 | 6 | 0 | --- | 6 | --- | --- |
1 | S | Szczecin, I LO | ? | 4 | Pleskacz Dariusz | ? | 46 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
5 | S | Szczecin, VI LO | ? | 26 | Niegolewski Maciej | ? | 46 | 4 | 0 | 0 | --- | 4 | --- | --- |
21 | Z | Zielona Góra, VII LO | ? | 50 | Horowski Maciej | ? | 46 | 2 | 0 | 0 | --- | 2 | --- | --- |
4 | S | Szczecin, V LO | ? | 8 | Bromboszcz Piotr | ? | 44 | 0 | 2 | 0 | --- | 2 | --- | --- |
23 | Z | Świebodzin, LO | ? | 68 | Szumski Jan | ? | 44 | 0 | 10 | 0 | 0 | 10 | --- | --- |
21 | Z | Zielona Góra, VII LO | ? | 54 | Matuszewski Zygmunt | ? | 42 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
? | 51 | Janas Tadeusz | ? | 42 | 0 | 6 | 4 | 32 | 42 | --- | --- | |||
? | 52 | Kowalczyk Wiesław | ? | 42 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- | |||
3 | S | Szczecin, IV LO | ? | 7 | Księżopolski Romuald | ? | 42 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
21 | Z | Zielona Góra, VII LO | ? | 56 | Stanglewicz Ryszard | ? | 40 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
3 | S | Szczecin, IV LO | ? | 6 | Jewko Waldemar | ? | 40 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
16 | K | Szczecinek, I LO | ? | 43 | Grunt Jacek | ? | 40 | 2 | 16 | 8 | 0 | 26 | --- | --- |
13 | K | Koszalin, TE | ? | 40 | Adamski Mirosław | ? | 40 | 8 | 20 | 0 | 14 | 42 | --- | --- |
4 | S | Szczecin, V LO | ? | 21 | Zakrzewski Jacek | ? | 40 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
21 | Z | Zielona Góra, VII LO | ? | 60 | Wójcik Bogumił | ? | 40 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
5 | S | Szczecin, VI LO | ? | 22 | Andrzejewski Michał | ? | 40 | 0 | 6 | 2 | --- | 8 | --- | --- |
? | 28 | Sokal Andrzej | ? | 40 | 6 | 16 | 0 | 14 | 36 | --- | --- | |||
? | 24 | Malinowski Ryszard | ? | 40 | 2 | 4 | 0 | --- | 6 | --- | --- | |||
1 | S | Szczecin, I LO | ? | 3 | Paderewski Aleksander | ? | 38 | 0 | 18 | 0 | 0 | 18 | --- | --- |
22 | Z | Zielona Góra, ZSEl. | ? | 64 | Kubiak Roman | ? | 38 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
21 | Z | Zielona Góra, VII LO | ? | 47 | Bajko Jwona | ? | 38 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
12 | K | Koszalin, I LO | ? | 39 | Krasnotowska Danuta | ? | 38 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
2 | S | Szczecin, III LO | ? | 5 | Zeńczak Michał | ? | 38 | 2 | 4 | 0 | --- | 6 | --- | --- |
5 | S | Szczecin, VI LO | ? | 23 | Knik Wojciech | ? | 38 | 4 | 0 | 0 | --- | 4 | --- | --- |
21 | Z | Zielona Góra, VII LO | ? | 58 | Szarabajko Bogumił | ? | 36 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
? | 55 | Ostafiński Lech | ? | 34 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- | |||
14 | K | Białogard, TME | ? | 41 | Diakun Andrzej | ? | 34 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
1 | S | Szczecin, I LO | ? | 2 | Niekrasz Zbigniew | ? | 34 | 0 | 8 | 0 | --- | 8 | --- | --- |
9 | G | Gorzów Wlkp., TE | ? | 35 | Kozłowski Andrzej | ? | 34 | 2 | 0 | 0 | --- | 2 | --- | --- |
18 | P | Czarnków, LO | ? | 44 | Furman Bogusław | ? | 34 | 0 | 2 | 0 | --- | 2 | --- | --- |
22 | Z | Zielona Góra, ZSEl. | ? | 63 | Jabłonka Krzysztof | ? | 34 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
24 | Z | Żagań, LO | ? | 69 | Litwin Wojciech | ? | 32 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
4 | S | Szczecin, V LO | ? | 15 | Orłowski Mariusz | ? | 32 | 0 | 16 | 4 | 0 | 20 | --- | --- |
15 | K | Białogard, TME | ? | 42 | Holak Stefan | ? | 32 | 0 | 0 | 8 | --- | 8 | --- | --- |
24 | Z | Żagań, LO | ? | 70 | Sowa Wiesław | ? | 32 | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 | --- | --- |
10 | G | Dębno, LO | ? | 36 | Waszczuk Waldemar | ? | 32 | 0 | 12 | 0 | --- | 12 | --- | --- |
8 | G | Gorzów Wlkp., II LO | ? | 33 | Sawicki Henryk | ? | 32 | 2 | 0 | 0 | --- | 2 | --- | --- |
? | 32 | Abec Alfred | ? | 30 | 0 | 2 | 8 | 24 | 34 | --- | --- | |||
4 | S | Szczecin, V LO | ? | 19 | Staroszczyk Ryszard | ? | 30 | 0 | 12 | 0 | --- | 12 | --- | --- |
7 | S | Stargard Szcz., LO | ? | 31 | Jabłoński Wojciech | ? | 30 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
22 | Z | Zielona Góra, ZSEl. | ? | 66 | Pietrzak Marian | ? | 30 | 0 | 10 | 0 | 10 | 20 | --- | --- |
6 | S | Łobez, LO | ? | 30 | Gryczyński Zygmunt | ? | 30 | 2 | 8 | 6 | 12 | 28 | --- | --- |
9 | G | Gorzów Wlkp., TE | ? | 34 | Andrzejczak Bogusław | ? | 30 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
21 | Z | Zielona Góra, VII LO | ? | 48 | Ciszewski Mirosław | ? | 30 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
11 | G | Myślibórz, LO | ? | 37 | Mrowiński Jerzy | ? | 30 | 4 | 0 | 8 | 0 | 12 | --- | --- |
4 | S | Szczecin, V LO | ? | 16 | Piech Elżbieta | ? | 30 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
21 | Z | Zielona Góra, VII LO | ? | 49 | Gandera Mariusz | ? | 30 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
4 | S | Szczecin, V LO | ? | 17 | Płocharski Leszek | ? | 28 | 0 | 0 | 2 | --- | 2 | --- | --- |
5 | S | Szczecin, VI LO | ? | 25 | Modrzejewski A | ? | 28 | 0 | 16 | 0 | 0 | 16 | --- | --- |
4 | S | Szczecin, V LO | ? | 20 | Stępień Wiesław | ? | 28 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
22 | Z | Zielona Góra, ZSEl. | ? | 65 | Pietrzak Arkadiusz | ? | 28 | 0 | 10 | 0 | 12 | 22 | --- | --- |
20 | P | Trzcianka, LO | ? | 46 | Andrzejewski Henryk | ? | 26 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 | --- | --- |
22 | Z | Zielona Góra, ZSEl. | ? | 67 | Wasik Roman | ? | 20 | 0 | 10 | 0 | 20 | 30 | --- | --- |
LSz - liczba szkół, w - województwo: g - gorzowskie, k - koszalińskie, p - pilskie, s - szczecińskie, z - zielonogórskie, l - lubuskie, z - zachodniopomorskie, LZ - liczba zawodników, kl. - klasa,
- brak danych, -- - brak zadania, --- - brak ucznia w dalszej części zawodów;
Tn, D - (gdzie n- numer zadania) punktacja za zadania teoretyczne (T) i doświadczalne (D) zawodów I stopnia
Minimum kwalifikujące do zawodów doświadczalnych II stopnia - 10 punktów na 60 możliwych.
(19 zawodników zakwalifikowanych do części doświadczalnej na 70 biorących udział w części teoretycznej.)
Poz. - klasyfikacja na liście ogólnokrajowej po zawodach II stopnia.
III - klasyfikacja po zawodach finałowych; L - laureat, F - finalista ( laureatów XXV OF, finalistów.)
Opracował sekretarz KO OF w Szczecinie - dr Tadeusz M.Molenda
Wykonanie: J.Puczko