LSz | W | Szkoła | Nauczyciel | LZ | Zawodnik | kl. | S-1 | T1 | T2 | T3 | D1 | D2 | D3 | S-I |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z | Szczecin, III LO | Ryszard Kazior | 1 | Koczan Florian | 4 | 17 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17 |
2 | Z | Szczecin, V LO | Hanna Bartnik | 2 | Błogowski Wojciech | 4 | 52 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 52 |
3 | Budzisz Jacek | 4 | 54 | 9 | 15 | 8 | 35 | 29 | -- | 150 | ||||
4 | Kutesko Paweł | 4 | 55 | 17 | 14 | 8 | 28 | 27 | -- | 149 | ||||
5 | Polak Piotr | 4 | 59 | 19 | 14 | 8 | 35 | 25 | -- | 160 | ||||
6 | Tylenda Tomasz | 4 | 59 | 20 | 18 | 8 | -- | 36 | 33 | 174 | ||||
7 | Witek Barbara | 3 | 59 | 20 | 20 | 8 | 34 | 30 | -- | 171 | ||||
8 | Wośko Radosław | 4 | 56 | 17 | 18 | 8 | 26 | 25 | -- | 150 | ||||
9 | Zapłata Jacek | 3 | 50 | 17 | 17 | 8 | 25 | 28 | -- | 145 | ||||
10 | Zych Anna | 4 | 59 | 4 | 17 | 8 | 27 | 35 | -- | 150 | ||||
11 | Konieczny Radosław | 1 | 22 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 22 | ||||
12 | Kabacińska Zuzanna | 1 | 50 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 50 | ||||
13 | Prósiński Maciej | 1 | 18 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18 | ||||
14 | Szczęśniak Paweł | 1 | 33 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 33 | ||||
Janusz Kozłowski | 15 | Tytro Przemysław | 1 | 49 | 19 | 17 | 8 | -- | 30 | 30 | 153 | |||
16 | Wysoczański Mirosław | 1 | 41 | 19 | 17 | 8 | 36 | 30 | -- | 151 | ||||
3 | Z | Szczecin, VI LO | Aneta Mika | 17 | Żamojcin Dawid | 1 | 5 | 2 | -- | 0 | 14 | 34 | -- | 55 |
Edward Szufranowicz | 18 | Urbanowicz Jakub | 4 | 39 | 16 | 14 | 8 | 9 | 21 | -- | 107 | |||
19 | Horbaczewski Krzysztof | 3 | 3 | -- | -- | 0 | -- | -- | -- | 3 | ||||
20 | Łosiński Paweł | 3 | 14 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14 | ||||
21 | Wołoszczak Edyta | 3 | 17 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17 | ||||
4 | Z | Szczecin, VIII LO | Józefa Kochelak | 22 | Piechota Justyna | 3 | 19 | 4 | 4 | 2 | 10 | -- | 11 | 50 |
5 | Z | Szczecin, IX LO | Bożena Łoś-Nowak | 23 | Rząsik Łukasz | 4 | 18 | 0 | 5 | 2 | 10 | 1 | -- | 36 |
Zofia Trzaska | 24 | Trzaska Jan | 3 | 11 | 5 | -- | 0 | 12 | -- | 25 | 53 | |||
6 | Z | Szczecin, X LO | I.Śpiewak | 25 | Barczyszyn Adrian | 3 | 18 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18 |
Bilewska | 26 | Rychcicki Robert | 4 | 16 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16 | |||
7 | Z | Szczecin, XIII LO | Krzysztof Łyszczek | 27 | Suszczewicz Marcin | 3 | 48 | 10 | 18 | 8 | 32 | 35 | -- | 151 |
28 | Śledź Paweł | 3 | 58 | 17 | 16 | 8 | 31 | 37 | -- | 167 | ||||
Agnieszka Zakrzewska | 29 | Siemczuk Grzegorz | 1 | 39 | 0 | 7 | 8 | 16 | -- | 16 | 86 | |||
8 | Z | Szczecin, ZSE-E | Krzysztof Łyszczek | 30 | Klepacki Adam | 5 | 42 | 7 | -- | 8 | 20 | 6 | -- | 83 |
Aretta Zalewska | 31 | Bilewski Mateusz | 3 | 25 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 25 | |||
9 | Z | Choszczno, ZS 1, LO | Barbara Widła | 32 | Kobierzewski Paweł | 3 | 8 | 3 | 0 | 0 | 12 | -- | -- | 23 |
33 | Malarz Przemysław | 3 | 12 | 1 | 1 | 0 | 11 | 1 | -- | 26 | ||||
34 | Napierała Michał | 3 | 8 | 1 | 0 | 2 | 10 | 1 | -- | 22 | ||||
35 | Sakowski Michał | 3 | 6 | -- | 0 | 2 | 10 | -- | -- | 18 | ||||
Bożena Rakowska | 36 | Taratajcio Marcin | 4 | 25 | 15 | 2 | 0 | 32 | 8 | -- | 82 | |||
37 | Przybył Michał | 4 | 24 | 15 | 2 | 0 | 31 | 8 | -- | 80 | ||||
10 | Z | Goleniów, I LO | Dorota Żurawska | 38 | Chilkiewicz Grzegorz | 1 | 33 | 2 | -- | 12 | 10 | 3 | -- | 60 |
25 | L | Międzyrzecz, I LO | Izabela Jednorowicz | 39 | Azerowicz Michał | 1 | 17 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17 |
Paweł Dereń | 40 | Kaczmarek Paweł | 3 | 6 | 1 | 2 | 0 | 15 | 0 | -- | 24 | |||
11 | Z | Nowogard, II LO | Zuzanna Kondratowicz | 41 | Piotrowska Kamila | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 15 | 7 | -- | 27 |
42 | Raczkowska Dorota | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 15 | 3 | -- | 23 | ||||
12 | Z | Stargard Szczec., I LO | Halina Baraniak | 43 | Abramek Anna | 4 | 25 | 9 | 4 | 8 | 17 | 6 | -- | 69 |
44 | Ozimek Paweł | 4 | 22 | 9 | 4 | 8 | 16 | 8 | -- | 67 | ||||
45 | Matyszczyk Radosław | 4 | 28 | 9 | 4 | 8 | 17 | 8 | -- | 74 | ||||
46 | Potrząsaj Przemysław | 4 | 24 | 9 | 4 | 8 | 18 | 8 | -- | 71 | ||||
47 | Pąk Paweł | 4 | 48 | 18 | 4 | 20 | 34 | -- | 36 | 160 | ||||
Ryszard Kondracki | 48 | Ziębińska Magdalena | 3 | 13 | 9 | 4 | -- | 25 | 6 | -- | 57 | |||
13 | Z | Świnoujście, LO 1 | Ewa Pater | 49 | Rulka Grzegorz | ? | 20 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 20 |
50 | Szarzyńska Jolanta | 4 | 9 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 9 | ||||
14 | Z | Świnoujście, LO LOGOS | S.Sroka | 51 | Stefaniak Maciej | 3 | 26 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 26 |
15 | Z | Świnoujście, STSG | Wojciech Lech | 52 | Lech Michał | 4 | 44 | 4 | 0 | 8 | 26 | -- | -- | 82 |
16 | Z | Koszalin, I LO | Maria Kłysz | 53 | Puciłowski Wojciech | 4 | 41 | 6 | 17 | -- | 31 | 30 | -- | 125 |
54 | Stawiński Piotr | 4 | 50 | 6 | 17 | 0 | 28 | 31 | -- | 132 | ||||
55 | Wasilewski Aleksander | 4 | 46 | 6 | 17 | -- | 32 | 30 | -- | 131 | ||||
17 | Z | Koszalin, ZS 2, V LO | Teresa Gawrońska-Przerwa | 56 | Ciemerych Stanisław | 4 | 28 | 3 | 8 | 8 | 19 | -- | 8 | 74 |
18 | Z | Kołobrzeg, ZSO, I LO | Witold Grabowski | 57 | Poleski Radosław | 3 | 28 | 3 | -- | -- | 23 | -- | 3 | 57 |
19 | Z | Połczyn Zdrój, LO | H.Kędzierska | 58 | Pierzchlewski Jacek | 4 | 29 | 8 | 3 | 0 | 20 | -- | 6 | 66 |
20 | Z | Szczecinek, LO Społ. | Krystyna Jagielska | 59 | Żukiewicz Filip | 1 | 21 | 5 | -- | -- | -- | -- | -- | 26 |
21 | Z | Świdwin, ZSPng. | Irena Deniszczuk | 60 | Opozda Sławomir | ? | 17 | 2 | 1 | -- | 18 | 24 | -- | 62 |
22 | L | Gorzów Wlkp., I LO | Zbigniew Łuczka | 61 | Rosicki Jakub | 3 | 15 | 10 | -- | -- | 18 | -- | -- | 43 |
62 | Walas Marcin | 3 | 19 | 17 | -- | -- | 14 | -- | -- | 50 | ||||
23 | L | Gorzów Wlkp., II LO | Bogumiła Jankowska | 63 | Bossy Janusz | 4 | 28 | 5 | -- | 8 | 29 | 22 | -- | 92 |
Łukasz Januszke | 64 | Lubarski Paweł | 4 | 41 | 5 | -- | 8 | 29 | 22 | -- | 105 | |||
Bogumiła Jankowska | 65 | Szafraniec Szymon | 4 | 47 | 5 | -- | 8 | 30 | 23 | -- | 113 | |||
24 | L | Gorzów Wlkp., T.El-n. | Małgorzata Petri | 66 | Szapowałowa Lena | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 9 | 16 |
26 | L | Zielona Góra, I LO | Arleta Hołowacz | 67 | Monit Michał | 3 | 49 | 5 | 18 | -- | 31 | 19 | -- | 122 |
68 | Tyliszczak Paweł | ? | 17 | -- | 18 | -- | 31 | 19 | -- | 85 | ||||
Krzysztof Szponer | 69 | Henrykowski Artur | ? | 35 | 16 | 18 | -- | 29 | 19 | -- | 117 | |||
27 | L | Zielona Góra, V LO | Józef Sozański | 70 | Buss Magdalena | 1 | 9 | 8 | -- | 8 | -- | -- | -- | 25 |
71 | Siemionko Paweł | 3 | 33 | 4 | 18 | 8 | 29 | -- | 9 | 101 | ||||
72 | Tarbaj Paweł | 4 | 29 | 10 | 4 | 8 | 18 | -- | 12 | 81 | ||||
28 | L | Zielona Góra, VII LO | Ryszard Golczak | 73 | Miłoszewski Jacek | 4 | 45 | 13 | 16 | -- | 31 | 16 | -- | 121 |
Krzysztof Szponer | 74 | Figlarowicz Michał | 4 | 21 | 12 | 18 | -- | 30 | -- | 16 | 97 | |||
75 | Olechnowicz Ryszard | 4 | 47 | 12 | 16 | -- | 25 | 17 | 20 | 137 | ||||
29 | L | Zielona Góra, ZS Akad. | Jan Pawlak | 76 | Pluciński Mieszko | 4 | 14 | 7 | -- | 8 | 16 | 14 | -- | 59 |
77 | Stelmaczonek Natalia | 4 | 14 | 4 | -- | 8 | 15 | 14 | -- | 55 | ||||
30 | L | Gubin, ZSO | Grzegorz Świtalski | 78 | Kamyk Roman | 4 | 35 | -- | -- | 8 | 12 | -- | -- | 55 |
79 | Kosiorowska Natalia | 3 | 37 | -- | 1 | 8 | 13 | 3 | -- | 62 | ||||
80 | Palus Sebastian | 1 | 33 | -- | -- | 8 | 11 | 3 | -- | 55 | ||||
81 | Pałka Żaneta | 1 | 28 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 28 | ||||
31 | L | Nowa Sól, LO | Ewa Jeżewska | 82 | Kasprzak Paweł | 3 | 19 | 6 | 4 | 2 | 20 | 8 | -- | 59 |
83 | Kuczyński Jarosław | 4 | 29 | 9 | -- | -- | 19 | 16 | -- | 73 | ||||
84 | Suszyński Piotr | 3 | 19 | 6 | 0 | -- | 22 | 15 | -- | 62 | ||||
32 | L | Słubice, ZSLic. | Jan Bil | 85 | Michnowicz Daniel | 4 | 16 | -- | -- | 2 | 14 | 8 | -- | 40 |
86 | Rodkiewicz Marek | 4 | 12 | -- | -- | 2 | 21 | 8 | -- | 43 | ||||
87 | Żałuchin Dymitr | 4 | 12 | 3 | 7 | 2 | 16 | 10 | -- | 50 | ||||
33 | L | Sulęcin, I LO | Jan Stecyszyn | 88 | Uller Małgorzata | 1 | 6 | 5 | 1 | 2 | -- | -- | -- | 14 |
34 | L | Szprotawa, LO | Teodora Rusak | 89 | Machowiak Małgorzata | 4 | 19 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19 |
90 | Woźniak Mateusz | 4 | 18 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18 | ||||
35 | L | Świebodzin, ZSO | S.Pawlak | 91 | Klukowski Michał | 4 | 35 | -- | 1 | 0 | 29 | -- | 11 | 76 |
36 | L | Zbąszynek, LO w ZSTech. | Renata Lichtarowicz | 92 | Szulczyk Zbigniew | 3 | 9 | -- | 6 | -- | 10 | -- | -- | 25 |
37 | L | Żagań, ZSO LO | Mirosław Augustyniak | 93 | Kała Łukasz | 3 | 49 | 14 | 15 | 0 | 30 | -- | 28 | 136 |
94 | Koszewski Dawid | 3 | 49 | 14 | 17 | -- | 30 | -- | 30 | 140 | ||||
95 | Marański Wojciech | 3 | 52 | 9 | 17 | -- | 31 | -- | 30 | 139 | ||||
38 | L | Żagań, ZSMech. | Zbigniew Wróblewski | 96 | Borawska Anna | 3 | 12 | 5 | 1 | 0 | 22 | -- | 10 | 50 |
97 | Tokarz Maciej | 4 | 15 | 5 | 1 | 0 | 21 | -- | 10 | 52 | ||||
98 | Trojnar Tomasz | 3 | 9 | 5 | 1 | 0 | 22 | -- | 9 | 46 | ||||
39 | L | Żagań, LO w ZST-H | Agnieszka Stachura | 99 | Bogumił Paulina | 3 | 6 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 6 |
100 | Poradzisz Jolanta | 3 | 11 | 0 | -- | 0 | 11 | 2 | -- | 24 | ||||
40 | L | Żary, LO | Waldemar Kobus | 101 | Góra Jacek | 4 | 38 | 1 | 18 | 0 | 38 | 20 | -- | 115 |
102 | Paczesny Jan | 3 | 17 | 0 | 3 | 0 | 31 | 14 | -- | 65 | ||||
103 | Proszak Sławomir | 3 | 23 | 4 | 3 | 0 | 29 | 16 | -- | 75 | ||||
Jowita Kozikowska | 104 | Marcinków Paweł | 1 | 11 | 0 | 1 | 0 | 11 | 6 | -- | 29 | |||
41 | L | Żary Sp. LO | Teresa Nowak | 105 | Sumisławska Małgorzata | ? | 17 | 1 | -- | 0 | 15 | 6 | -- | 39 |
15 | Z | Świnoujście, STSG | Wojciech Lech | 106 | Płoński Maciej | ? | -- | 4 | 2 | -- | 28 | -- | 32 | 66 |
LSz - liczba szkół, w - województwo: l - lubuskie, z - zachodniopomorskie, LZ - liczba zawodników, kl. - klasa
? - brak danych, -- - brak zadania, --- - brak ucznia w dalszej części zawodów;
Tn, Dn - (gdzie n - numer zadania) punktacja za zadania teoretyczne (T) i doświadczalne (D) zawodów I stopnia
S-1 - suma punktów za zadania części pierwszej stopnia I zawodów, S-I - suma punktów za zadania części 1 i 2 części zawodów I stopnia;
Minimum kwalifikujące do zawodów teoretycznych II stopnia - 80 punktów na 200 możliwych.
(37 zakwalifikowanych na 106 biorących udział w zawodach I stopnia I).
Opracował sekretarz KO OF w Szczecinie - dr Tadeusz M.Molenda
Wykonanie: J.Puczko