LSz | W | Szkoła | Nauczyciel | LZ | Zawodnik | kl. | S-I | T1 | T2 | T3 | D | S-II |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z | Szczecin, II LO | Ryszard Pliński | 1 | Bombolewski Rafał | 3 | 129 | 0 | 6 | 6 | 5 | 17 |
2 | Byra Michał | ? | 109 | 0 | 20 | 3 | 18 | 41 | ||||
3 | Choczewski Tomasz | 3 | 148 | 0 | 18 | 0 | 19 | 37 | ||||
4 | Hryniewicz Jacek | ? | 123 | 2 | 2 | 3 | --- | 7 | ||||
5 | Synak Przemysław | 3 | 120 | 0 | 4 | 5 | --- | 9 | ||||
6 | Wenz Konrad | 2 | 112 | 0 | 8 | 6 | 16 | 30 | ||||
7 | Wojtyniak Wojciech | 3 | 111 | 0 | 2 | 3 | --- | 5 | ||||
2 | Z | Szczecin, V LO | Janusz Jura | 8 | Bańka Manswet | 3 | 120 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 |
9 | Bosiacki Jacek | 3 | 101 | 0 | 0 | 3 | --- | 3 | ||||
10 | Jabłoński Michał | 3 | 95 | 0 | 4 | 4 | --- | 8 | ||||
11 | Szczepaniak Paweł | 3 | 102 | 0 | 12 | 5 | 13 | 30 | ||||
3 | Z | Szczecin, IX LO | Marcin Waszak | 12 | Makiewicz Przemysław | 3 | 98 | 0 | 4 | 0 | --- | 4 |
4 | Z | Szczecin, XIII LO | Krzysztof Łyszczek | 13 | Bogdanowicz Joanna | 2 | 154 | 20 | 20 | 0 | 25 | 65 |
14 | Matyjewicz-Maciejewicz Marcin | 2 | 182 | 0 | 2 | 0 | --- | 2 | ||||
15 | Matyjewicz-Maciejewicz Michał | 2 | 174 | 4 | 8 | 3 | 7 | 22 | ||||
Krzysztof Łyszczek/T.S | 16 | Wójcik Krzysztof | 3 | 180 | 2 | 20 | 8 | 13 | 43 | |||
Tomasz Skowron/K.Ł. | 17 | Mielczarek Maciej | 1 | 121 | 0 | 2 | 3 | --- | 5 | |||
18 | Grzegrzółka Maciej | 1 | 87 | 0 | 0 | 3 | --- | 3 | ||||
5 | Z | Gryfino, ZSPng 1 | Eliza Bodys | 19 | Andreatto Bartosz | 2 | 98 | 11 | 20 | 9 | 11 | 51 |
6 | Z | Świnoujście, STSG | Wojciech Lech | 20 | Lech Jakub | 3 | 102 | 0 | 2 | 2 | --- | 4 |
7 | Z | Koszalin, I LO | Stefan Turowski | 21 | Bednarczyk Kamil | 3 | 130 | 0 | 12 | 0 | 13 | 25 |
22 | Czerepaniak Przemysław | 3 | 134 | 2 | 2 | 0 | --- | 4 | ||||
23 | Faber Jan | 2 | 107 | 0 | 4 | 0 | --- | 4 | ||||
24 | Hausman Karol | 3 | 134 | 0 | 0 | 3 | --- | 3 | ||||
25 | Janurzewski Tymon | 3 | 130 | 0 | 4 | 0 | --- | 4 | ||||
26 | Kuszczak Adam | 2 | 118 | 0 | 8 | 10 | 13 | 31 | ||||
27 | Majewski Kamil | 3 | 118 | 2 | 0 | 0 | --- | 2 | ||||
28 | Megier Nina | ? | 125 | 1 | 20 | 6 | 11 | 38 | ||||
29 | Meller Jakub | 3 | 136 | 0 | 6 | 0 | --- | 6 | ||||
30 | Rogalski Michał | 3 | 138 | 0 | 0 | 2 | --- | 2 | ||||
31 | Stefanowicz Łukasz | 3 | 132 | 0 | 6 | 7 | 22 | 35 | ||||
32 | Szumski Tomasz | 3 | 164 | 2 | 8 | 0 | --- | 10 | ||||
33 | Wybieralski Piotr | 3 | 128 | 0 | 2 | 6 | --- | 8 | ||||
Jacek Niezgoda | 34 | Lewicki Mateusz | 3 | 110 | 0 | 6 | 2 | --- | 8 | |||
8 | Z | Kołobrzeg, II LO | Witold Grabowski | 35 | Misiura Maciej | 3 | 84 | 2 | 0 | 8 | --- | 10 |
9 | Z | Połczyn Zdrój, Z. Szkół | Kazimierz Tutur | 36 | Rosołek Krzysztof | 3 | 102 | 0 | 4 | 2 | --- | 6 |
37 | Stando Paweł | 3 | 100 | 2 | 4 | 1 | --- | 7 | ||||
10 | Z | Szczecinek, I LO | Anna Baryłowicz | 38 | Ożański Tomasz | 2 | 88 | 0 | 0 | 7 | --- | 7 |
11 | L | Gorzów Wlkp. I LO | Teresa Kostyszak | 39 | Jędrasiak Patryk | 3 | 107 | 0 | 4 | 0 | --- | 4 |
12 | L | Gorzów Wlkp. II LO | Łukasz Januszke | 40 | Miłota Paweł | 2 | 98 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 |
41 | Siemdaj Marek | 3 | 146 | 0 | 10 | 3 | 24 | 37 | ||||
Ł.Januszke/A.Kobiałka | 42 | Dymacz Paweł | 2 | 119 | 0 | 12 | 3 | 17 | 32 | |||
43 | Janicki Szymon | 2 | 115 | 0 | 8 | 0 | --- | 8 | ||||
44 | Sawicki Marek | 2 | 86 | 0 | 6 | 4 | --- | 10 | ||||
A.Kobiałka/Ł.Januszke | 45 | Bodzon Bartosz | 3 | 88 | 2 | 0 | 0 | --- | 2 | |||
13 | L | Zielona Góra, I LO | Krzysztof Szponer | 46 | Dąbrowski Krystian | 2 | 84 | 0 | 2 | 0 | --- | 2 |
47 | Golczak Krzysztof | ? | 104 | 0 | 0 | 3 | --- | 3 | ||||
48 | Tomiak Marcin | 2 | 107 | 0 | 8 | 0 | --- | 8 | ||||
49 | Zużewicz Ewelina | 2 | 95 | 0 | 4 | 5 | --- | 9 | ||||
14 | L | Nowa Sól, LO | Ewa Jeżewska | 50 | Eisler Jacek | 3 | 113 | 2 | 2 | 0 | --- | 4 |
15 | L | Żary, Sp. LO | Teresa Nowak | 51 | Jarlaczyk Marita | 3 | 98 | 2 | 8 | 4 | 28 | 42 |
52 | Zema Piotr | 2 | 85 | 0 | 0 | 0 | --- | 0 |
LSz - liczba szkół, w - województwo: g - gorzowskie, k - koszalińskie, p - pilskie, s - szczecińskie, z - zielonogórskie, l - lubuskie, z - zachodniopomorskie, LZ - liczba zawodników, kl. - klasa,
- brak danych, -- - brak zadania, --- - brak ucznia w dalszej części zawodów;
Tn, D - (gdzie n- numer zadania) punktacja za zadania teoretyczne (T) i doświadczalne (D) zawodów I stopnia
Minimum kwalifikujące do zawodów doświadczalnych II stopnia - 12 punktów na 60 możliwych.
(14 zawodników zakwalifikowanych do części doświadczalnej na 52 biorących udział w części teoretycznej.)
Poz. - klasyfikacja na liście ogólnokrajowej po zawodach II stopnia.
III - klasyfikacja po zawodach finałowych; L - laureat, F - finalista ( laureatów XXV OF, finalistów.)
Opracował sekretarz KO OF w Szczecinie - dr Tadeusz M.Molenda
Wykonanie: J.Puczko